Heyday WT-2DC – komfortowa i funkcjonalna łódź dla ośrodków sportów wodnych i pasjonatów wakeboardingu

Heyday WT-2DC – komfortowa i funkcjonalna łódź dla ośrodków sportów wodnych i pasjonatów wakeboardingu


Sporty wake’owe, czyli wakeboarding i narciarstwo wodne, zyskują coraz więcej zwolenników. Ten rodzaj aktywności sportowej na wodzie jest stosunkowo łatwy do opanowania, a jego uprawianie jest ekscytujące i zapewnia mnóstwo radości. WT-2DC to podstawowy i zarazem jeden z najbardziej popularnych modeli łodzi Heyday, przeznaczony do uprawiania sportów wake’owych.

Specjalny kształt kadłuba dla większej fali

Atutem WT-2DC jest specjalnie wyprofilowany kadłub, który pozwala na uzyskanie większej fali, a tym samym zapewnia jeszcze więcej emocji. Łódź posiada wbudowany balast o wadze 816 kg. Dzięki unikalnemu kształtowi kadłuba i odpowiedniemu umieszczeniu balastu, WT-2DC stwarza idealne warunki do wykonywania manewrów i akrobacji wakeboardingowych na wodzie.

Wygoda i funkcjonalność

Gdy jedni płyną na desce czy nartach wodnych za łodzią, trzymając się liny lub wyciągu, inni mogą w tym czasie korzystać z kąpieli słonecznych. WT-2DC łączy w sobie pokład słoneczny z dwoma łóżkami do opalania i platformę kąpielową. Pod siedzeniami umieszczono praktyczne schowki. Na pokładzie może przebywać łącznie 11 osób. Łódź ważny 1610 kg bez silnika, jej długość wynosi 6,86 m, a szerokość 2,44 m. Zaletą modelu jest także pełna przednia szyba i siedzenia w kokpicie. Model WT-2DC napędzany jest silnikiem o pojemności 6,2L (320 lub 370 HP). W zbiorniku paliwa zmieści się 128 litrów paliwa.

Możliwość personalizacji

Standardowa wersja łodzi dostępna jest w kolorze białym, ale zamawiając WT-2DC można wybrać kolor pokładu, kadłuba i platformy, a także grafikę kadłuba.

WT-2DC to atrakcyjna propozycja przeznaczona zarówno dla ośrodków specjalizujących się w sportach wodnych, jak i prywatnych miłośników i pasjonatów sportów wake’owych. Zakup WT-2DC pozwala firmom specjalizującym się w organizacji rozrywki na wodzie rozszerzyć ofertę, a osobom prywatnym rozwijać swoją pasję i cieszyć się nią razem z rodziną i przyjaciółmi.