WTSurf - maksymalny komfort, ekstremalne doznania

WTSurf - maksymalny komfort, ekstremalne doznania


Wakeboarding to niezwykle popularny sport wodny, który narodził się w USA w latach 50. Od tamtego czasu ciągle pojawiają się nowe formy rozrywki na wodzie. Do uprawiania wakeboardingu potrzebna jest jednak odpowiednia łódź motorowa. Poznaj nasz model  WTSurf i dowiedz się, dlaczego będzie doskonałym wyborem!

WTSurf — zabawa w atmosferze bezpieczeństwa

WTSurf to unikalna łódź od Heyday, która jest zarazem największą łodzią marki, co sprawia, że jest niezwykle wygodna i dostosowana do podróży całą rodziną czy grupą przyjaciół, a przestrzeń można dodatkowo zwiększyć z uwagi na możliwość zdjęcia oparć. Miejsca dla pasażerów znajdują się nie tylko w kokpicie i na dziobie, ale także na rufie. Podczas przejażdżek z wieloma pasażerami należy zadbać o ich szczególne bezpieczeństwo, dlatego  WTSurf ma większy balast zapewniający stateczność i jest wyposażony w pełną przednią szybę i głębokie nadburcie, co stanowi dodatkową ochronę na wodzie.

Rozrywkę podczas spotkań towarzyskich zapewnia specjalna budowa łodzi pozwalająca na stałą obserwację osób korzystających z wakeboardu. Świetne rozmieszczenie wygodnych siedzeń z podwójnie szytą tapicerką umożliwia zgromadzenie się w jednym miejscu dużej liczby osób, stwarzając optymalne warunki do cieszenia się wspólnym czasem.

Możliwość konfiguracji

Heyday pozwala na zaprojektowanie swojej unikalnej łodzi, dzięki opcji konfiguracji. Dostępny jest m.in. wybór koloru spośród wielu wariantów. Oprócz tego istnieje możliwość wyboru koloru tapicerki oraz podłogi.

Podsumowanie

WT-Surf od Heyday to wakeboat nowej generacji, który charakteryzuje się dużą ilością miejsca przy jednoczesnym zapewnieniu większego bezpieczeństwa wszystkim pasażerom. Wygodę gwarantuje większa przestrzeń do siedzenia, co sprzyja podróży całą rodziną czy grupą przyjaciół. Możliwość samodzielnej konfiguracji sprawia, że możemy bawić się na wybranej przez nas jedynej w swoim rodzaju łodzi.